خانه / Legion Classes / Demon Hunter Legion / Vengeance / آموزش Demon Hunter Vengeance
کانال تلگرام وبسایت ووگاید

آموزش Demon Hunter Vengeance

در این صفحه ما لیستی از اسپل های اصلی Demon Hunter VenGeance و طریقه استفاده از آنها در کنار هم را قرار داده ایم.همچنین زمان استفاده از Cooldownها را توضیح می دهیم.سپس عمیق تر به آن نگاه می کنیم و تمامی جزییاتی که نیاز دارید بدانید تا بازی بهتری داشته باشید برای شما آماده کرده ایم.

سایر توضیحات دیگر در مورد Demon Hunter Vengeance را می توانید در صفحات دیگر مطالعه بفرمایید ( Talent,Artifact Traitsو… ) 

 

Single Target Rotation و Multi Target Rotation

Single Target Rotation برای Demon Hunter Vengeace براساس اولویت زیر است که بسیار ساده است ولی بخاطر داشته باشید به این معنی نیست که شما فعالیت کمتری دارید برای تانکی کردن. ( از آنجای که Single Target Rotation و Multi Target Rotation بسیار شبیه هم هستند ما تصمیم گرفتیم هر دو آن ها را در یک لیست برای شما عزیزان بگذاریم ).

شما در اصل باید Pain تولید کنید با استفاده کردن از اسپل های خود بطوری که Cap و هدر نشود،در حالی که به اندازه کافی Pain دارید باید موارد زیر را انجام دهید :

 1. از  Soul Carver به محض آماده شدن استفاده کنید برای تولید Soul Fragments.
 2. از  Fel Devastation به محض آماده شدن استفاده کنید ( اگر شما این تلنت را گرفته باشید )
  از آنجا که  Fel Devastation به شما مقدار قابل توجهی Heal می دهد ( و بیشتر با  Charred Warblades که Artifact Traits است ) شما باید آن را برای زمانی که نیاز به Heal دارید ذخیره کنید، اگر نگران زنده ماندن خودتان هستید.
 3. استفاده از  Soul Cleave هنگامی که شما 80+ Pain دارید برای استفاده کردن و برای جلوگیری از Cap شدن Pain خود.
 4. از  Immolation Aura به محض آماده شدن استفاده کنید.
 5. از  Felblade به محض آماده شدن استفاده کنید ( اگر شما این تلنت را گرفته باشید ).
 6. از  Fel Eruption به محض آماده شدن استفاده کنید ( اگر شما این تلنت را گرفته باشید ).
 7. از  Spirit Bomb برای نگه داشتن Debuff اسپل  Frailty بر روی هدف استفاده کنید ( اگر شما این تلنت را گرفته باشید ).
 8. Shear بزنید، اگر شما از تلنت  Blade Turning استفاده می کنید و یک Blade Turning بر روی شما فعال است ( بنابراین،شما می توانید یک Attack دشمن را Parry کنید ).
 9. Fracture بزنید، هنگامی که 60+ Pain دارید ( اگر شما این تلنت را گرفته باشید ).
  توجه داشته باشید که اغلب این تلنت برای Dps دادن استفاده می شود و دارای ارزش دفاعی کمی است.
 10. Sigil of Flame بزنید.
  اگر شما تلنت  Flame Crash را گرفته باشید، شما باید  Sigil of Flame بزنید و پس از آن باید  Infernal Strike بزنید برای به حداکثر رساندن زمان فعال بودن Sigil of Flame بر روی زمین.

علاوه بر این اسپل ها، شما همچنین باید از  Infernal Strike استفاده کنید برای مقابله با Damage های اضافی، و ما توصیه می کنیم همیشه حداقل 1 شارژ از آن را ذخیره کنید.مگر اینکه Fight نیازی به حرکت کردن زیاد نداشته باشد، در این صورت شما می توانید هر 2 شارژ آن را استفاده کنید.

و به همین صورت در Multi Target Rotation هم باید برای تعدادی از اهداف از  Infernal Strike استفاده کنید.

اقداماتی که باید برای کاهش آسیب انجام دهید

به عنوان یک Demon Hunter Vengeance،شما 4 تا اسپل برای کاهش Damage به خود دارید که شامل:  Soul Cleave و  Demon Spikes و  Fiery Brand و  Empower Wards می شود.و ما در اینجا در مورد آن ها بطور مختصر توضیح می دهیم.

 • Soul Cleave هر زمان که شما نیاز به Heal اضافی داشتید باید استفاده کنید.
 • Demon Spikes باعث افزایش شانس Parry شما و Physical Damage شما را برای 6 ثانیه کاهش می دهد، و دارای 2 شارژ و زمان شارژ مجدد آن 15 ثانیه است ( با Haste کاهش می یابد ).
 • Empower Wards باعث کاهش 30% از Magical Damageها برای 6 ثانیه می شود، و 20 ثانیه Cooldown دارد.و هر زمان که شما نیاز به کاهش اسپل های Magic دارید استفاده کنید و بهتر است زمانی استفاده کنید که مطمئن هستید قرار است اسپل Magic بخورید.
  و هنگامی که شما  Siphon Power را باز می کنید ( Artifact ) در موقع زدن این اسپل به شما 15% Agility برای 10 ثانیه می دهد.
 • Fiery Brand شما باید این اسپل را بر روی هدفی بیندازید که پیش بینی می کنید قرار است Damage سنگینی به شما بزند و یا وقتی که فکر می کنید نیاز به یک اسپل برای کمتر Damage خوردن دارید.
Cooldownهای دفاعی

شما به عنوان Demon Hunter Vengeance یک Cooldown دفاعی دارید.

 •   Metamorphosis باعث افزایش 30% Maximum Health و افزایش 100% Armor شما برای 15 ثانیه می شود و علاوه بر این 7 تا Pain در هر 1 ثانیه تولید می کند و دارای 3 دقیقه Cooldown است.
Taunting
 • Torment تنها توانایی شما برای Taunt کردن است، و شما با این اسپل می توانید یک هدف را Taunt کنید و دارای 8 ثانیه Cooldown است.
Pain

Demon Hunter Vengeance از یک منبع به اسم Pain استفاده می کند و عملکرد آن تقریباً شبیه به Rage کلاس های Warrior و Druid است.
در زیر ما به شما نشان می دهیم که Pain به چه صورت کار می کند.

 • با Damage خوردن برای شما Pain تولید می شود، برای هر 2% از Maximum Health که از دست می دهید برای شما 1 Pain تولید می کند.
 •  Immolation Aura باعث تولید 20 Pain در 6 ثانیه می شود.
 • Shear هر بار که می زنید برای شما 10 Pain تولید می کند.
 • Metamorphosis تولید 7 Pain در هر ثانیه که برای 15 ثانیه فعال است، و در کل 105 Pain تولید می کند.
 • هر بار که شما از  Consume Magic استفاده می کنید و هدف خود را Interrupt می کنید، 50 تا Pain تولید می کند و دارای 15 ثانیه Cooldown است.
Mastery: Fel Blood
 • Mastery: Fel Blood باعث می شود اسپل  Demon Spikes مقدار Physical Damage بیشتری را کاهش دهد و همچنین مقدار Attack Power شما را هم افزایش می دهد، و افزایش دقیق آن بستگی به Mastery شما دارد.
 Artifact Ability

Soul Carver توانایی Artifact شماست. که به هدف شما Fire Damage می زند و بر روی اهدافی که در آن مکان هستند Dot Fire Damage می اندازد.Damage اولیه 2 تا Soul Fragments ایجاد می کند، در حالی که Dot شما 1 Soul Fragments کمتر در هر ثانیه ایجاد می کند.

از آنجایی که این توانایی باعث Heal شدن فوری شما و باعث کاهش Damage به شما می شود، شما باید از آن به محض آماده شدن استفاده کنید برای افزایش تولید Soul Fragments های خود.

Soul Fragments

Shattered Souls هنگامی که شما یک هدف را می کُشید، یک شانس برای ساخت 1 Soul Fragments وجود دارد.که بصورت یک Orb بر روی زمین در نزدیکی شما ظاهر می شود و تا 20 ثانیه ادامه دارد، و اگر شما بر روی آن بروید Soul Fragment شما مصرف می شود و مقدار مشخصی ( 2125% از Attack Power شما را Heal می دهد ) Heal می دهد.

علاوه بر این،اگر Soul Fragments شما از یک هدفی که نژاد Demon دارد ظاهر شود، مصرف آن باعث افزایش 20% Damage شما برای 15 ثانیه می شود.

مدیریت Pain

بطور کلی، مدیریت کردن Pain بسیار ساده است، شما همیشه باید از به حداکثر رسیدن Pain خود جلوگیری کنید ( سعی کنید بالاتر از 80 نرود ) تا Pain های اضافی هدر نرود.و شما همیشه باید مقداری Pain نگه دارید برای  Demon Spikes و  Soul Cleave تا در موقعیت های مهم از آن ها استفاده کنید.

قبل از شروع Fight شما می توانید از  Immolation Aura استفاده کنید برای تولید Pain.

Sigils
 • Sigil of Flame به تمام اهداف Fire Damage می زند و برای 6 ثانیه بر روی آن ها Dot می اندازد.
 • Sigil of Chains تمام دشمنان را به مرکز Sigil می برد و آن ها را Snares می کند و سرعت حرکت آن ها را برای 6 ثانیه 70% کاهش می دهد.
 • Sigil of Misery باعث می شود تمام دشمنانی که در Sigil هستند Fear شوند و تا 30 ثانیه گیج هستند و این اثر بر روی Boss عمل نمی کند.
 • Sigil of Silence باعث Silence شدن تمام دشمنان در Sigil می شود برای 6 ثانیه.

 Talent-Gem-Enchant

 Artifact Traits-Stats

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.