خانه / اخبار / World Of Warcraft / جزئیاتی از دو Allied Race جدید بازی World of Warcraft در اکسپنشن BFA
کانال تلگرام وبسایت ووگاید

جزئیاتی از دو Allied Race جدید بازی World of Warcraft در اکسپنشن BFA

 

کمپانی بلیزارد، سازنده‌ی بازی World Of Warcraft، به تازگی دو نوع از نژادهایی را که قرار است از طریق بسته الحاقی Battle for Azeroth به این بازی اضافه شوند معرفی کرد.

Battle for Azeroth جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی World Of Warcraft، دو نژاد جدید به بازی اضافه خواهد کرد: Dark Iron Dwarves و Mag’har Orcs. شرکت بلیزارد، علاوه بر Allied Raceهای Void Elf, Lightforged Draenie, Kul Tiran Human, Nightborne, HighMountain Tauren, Zandalari Troll, به تازگی این دو نژاد را هم معرفی کرده است و در این خبر قصد داریم به بررسی آن‌ها بپردازیم؛ نژادهایی که طبق معمول، با قابلیت‌های خاصی که در اختیار گیمرها قرار می‌دهند، به روندِ بازی تنوع خواهند بخشید.

Allianceها ابتدا به سراغ عهد بستن با Dark Iron Dwarves می‌روند؛ نژادی که بر سر وفاداری‌ به جناح‌شان و ملکه Regent Moira Thaurissan، دچار دو دستگی شده است. زمانی که مردم این نژاد در اعماق سپری کرده‌اند، باعث افزایش سرعت حرکت‌شان را در محیط‌های بسته شده است. همچنین بالابودن مهارت آن‌ها در Crafting، باعث افزایش سرعت عملکردشان در این مهم می‌شود. قدرت بدنی بالای دورف‌های دارک‌آیرون، مقاومت آن‌ها در برابر آسیب فیزیکی را افزایش می‌دهد. آن‌ها می‌توانند با استفاده از وسیله‌ای به نام Mole Machine، به مکان‌های جدید منتقل شوند. کلاس‌های Hunter ،Mage ،Monk ،Paladin ،Priest ،Rogue ،Shaman ،Warlock و Warrior برای این نژاد در دسترس است.

 

Racials

Heritage Armor

 

در BFA، اورک‌های Mag’har به کمک Hordeها خواهند آمد، Grommash Hellscream رهبر این قبیله است؛ قبیله‌ای که سوگند خورده تا کمکِ افرادی را که به آن‌ها در شکست Burning Legion یاری کردند جبران کند.

اورک‌های مذکور در جنگ‌های مختلف می‌توانند از اجدادشان کمک بگیرند در محیط‌های روباز سرعت جنگیدن این نژاد افزایش می‌یابد. نوار Health حیوانات دست‌آموز (Pet) این نژاد زیاد شده است و Poisons, Diseases و Cursesهای مختلف، روی این نژاد نسبت به دیگر نژادها تأثیر کمتری می‌گذارد.

کلاس‌های Hunter ،Mage ،Monk ،Priest ،Rogue ،Shaman و Warrior برای این نژاد در دسترس است.

Racials

Mount

Mag’har Direwolf

 

۲ نظر

  1. سرور رایگان برای wow 8 نداریم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.