خانه / اخبار / World Of Warcraft / نکاتی در مورد آیتم ها و Currency جدید در پچ 7.3 آرگوس
کانال تلگرام وبسایت ووگاید

نکاتی در مورد آیتم ها و Currency جدید در پچ 7.3 آرگوس

 

در پچ 7.3 برای پریست 3 تا Glyphs اضافه شده است و همچنین برخی از آیتم ها را برای بدست آوردن Reputation برای Factionهای لیجن و یک آیتم Heirloom جدید را معرفی می کنیم و همچنین نکاتی در مورد Curreny جدید گفته خواهد شد، با ووگاید همراه باشید.

Glyphs جدید

معرفی آیتم های Reputation
  • Nathrezim Tome of Manipulation یک آیتم جدید است که جدیداً اضافه شده است باعث افزایش 200% گرفتن Reputation برای Factionهای لیجن می شود و به مدت 2 ساعت بر روی شماست که تنها تا Level 109 کار می کند ( این آیتم برای تمام کاراکتر های اکانت خودتان قابل استفاده می باشد ).
  • آیتم دیگر Demon’s Soulstone می باشد که باعث افزایش 1000 Reputation شما با Factionهای Legion و Argus می شود ( این آیتم برای تمام کاراکتر های اکانت خودتان قابل استفاده می باشد ).
Heirlooms
  • Man’ari Training Amulet یک Neck Heirloom جدید با قابلیت بسیار جالب می باشد ( Man’ari Training Amulet ) هنگامی که شما بر روی Neck کلیک می کنید 10% از Health شما را کم می کند ولی بجاش 40% Movement Speed شما را برای 10 ثانیه افزایش می دهد.

در پچ 7.3 مکانیزم های زیادی مانند Artifact Knowledge وجود دارد و جدیداً در پرسش و پاسخی که با مدیر ارشد بازی انجام شد یکی دیگر از این سیستم ها را معرفی کرد: Confiscated Tokenهای جدید دارای Ilvl 910 هستند.

بازکنان می توانند Confiscated Tokens را از Thaumaturge Vashreen خریداری کنید، که در Vindicaar واقع شده است.

Confiscated Tokens بهبود یافته اند که آیتم های Relinquished می دهد، Ilvl آن ها هم افزایش یافته است.

هر Token را با 650 تا Veiled Argunite می توانید بگیرید، Veiled یک Currency جدید است که در Argus به دست می آید در زیر برخی از روش هایی که شما می توانید آن را بدست بیاورید را برای شما می گذاریم:

نکانی در مورد Nethershard: شما هنوز هم می توانید آیتم های Fun را از Warmage Kath’leen بخرید با NetherShard مانند Legion Invasion Simulator و Arsenal: Armaments of the Ebon Blade اما در پچ 7.3 شما نمی توانید دیگر از آن ها برای خرید آیتم استفاده کنید، و اینکه NetherShard ها به Veiled Argunite تبدیل نمی شود پس دلیلی ندارد که قبل آمدن پچ برید Farm کنید.

ورژن جدیدی از Dauntless Tokens اضافه شده است، Unsullied Tokens باعث ساختن آیتم هایی با Ilvl 880 می شود که احتمالاً در اطراف آرگوس بدست می آید مانند Dauntless Tokens در Broken Shore. چهار کوئست هفتگی وجود دارد که پاداش آن ها Trinket یا Leg یا Cloak است و می توانید انتخاب کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.