خانه / اخبار / World Of Warcraft / پیش نمایش پچ 7.3: INVASION POINTS
کانال تلگرام وبسایت ووگاید

پیش نمایش پچ 7.3: INVASION POINTS

در پچ 7.3، نیروهای Azeroth سفر خطرناکی را انجام خواهند داد. آنها نه تنها به دنیای Eredarها در آرگوس سفر می کنند، بلکه آنها با پایان دادن به Invasion Points در دنیای دیگر، فرصت بیشتری برای حمله به Burning Legion خواهند داشت.

بازیکنان برای اولین بار از طریق یک کوئست به Invasion Points معرفی می شوند که آنها را به چالش می کشد تا نیروهای شیطانی ( Demonicها ) را وارد کنند و شکست دهند. برای زدن Invasion Point هیچ Group مورد نیاز نیست.

Invasion Point دارای دو مرحله می باشد که بستگی به حالت آن دارد، اگر می خواهید بالاترین مرحله را کامل کنید، باید از بقیه بازیکنان کمک بگیرید.

  • مرحله اول Invasion Points اجازه می دهد 3 تا 10 بازیکن داخل Instance بروند، در حالی که می توانید به تنهایی هم وارد شوید، به طور ایده آل شما حداقل دو دوست دیگر برای پیوستن به منظور تکمیل سناریو، نیاز دارید.
  • مرحله دوم Invasion Points یا Greater Invasion Point، نیازمند یک Raid برای زدن Boss در داخل است، که آیتم هایی با Ilvl 930 برای شما Drop می کند.

شما دو کوئست هفتگی در آرگوس برای تکمیل Invasion Points دریافت خواهید کرد:

  • (Quest #49293) برای بدست آوردن Argus Waystones در Invasion Point
  • Invasion of Space برای شکست فرماندهان در Invasion Point

چندین Invasion Points در آرگوس در دسترس خواهد بود که در هر زمان خاص همراه با یک Greater Invasion Point است. Portalها بر روی World Map شما قابل مشاهده خواهد بود و هر بازیکن باید روی Portalها کلیک کند تا وارد شود ( حتی وقتی که در یک Group هستید ). هر Invasion Points در عرض چند ساعت Despawn خواهد شد، بنابراین شما باید حواستان به تایمر بر روی نقشه باشد. شما و Party خود با برخی از چالش های اضافی از محل به محلی دیگر روبرو می شود، شما با تکمیل کردن این Invasion Points می توانید Argus Waystones بدست آورید که می تواند برای پاداش هفتگی استفاده شود.

Greater Invasion Points

Greater Invasion Points برای شما و Raidتان یک World Bosses جدید می آورد که فرصتی برای بدست آوردن آیتم هایی با Ilvl 930 برای شما فراهم می کند. اگر شما Raid ندارید می توانید با ( Group Finder ( i با برخی از افراد دیگر وارد یک Group شوید، Bossها تنها یکبار در هفته Loot پاداش می دهند.

Invasion Points Bosses

لیجن از قلعه خود در آرگوس، یک مجموعه گسترده ای از پورتال ها را در سراسر کیهان مانند طاعون پخش می کند. دنیای بی شماری برای استفاده از منابع غارت شده اند، ساکنان آنها مجبور به خدمت به تایتان ها شده اند و یا مرگ دردناکی را باید تحمل کنند.

تا زمانی که این جهان ها بتوانند آزاد شوند، The Burning Crusade همه جهان را خاکستر می کند.

شما می توانید Itemهای این باس ها را در Dungeon Journal مشاهده کنید

  • Matron Folnuna
  • Mistress Alluradel
  • Inquisitor Meto
  • Occularus
  • Sotanathor
  • Pit Lord Vilemus

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.