خانه / Legion Classes / Paladin Legion / Protection / آموزش Paladin Protection Legion
کانال تلگرام وبسایت ووگاید

آموزش Paladin Protection Legion

در این صفحه ما لیستی از اسپل های اصلی Paladin Protection و طریقه استفاده از آنها در کنار هم را قرار داده ایم.همچنین زمان استفاده از Cooldownها را توضیح می دهیم.سپس عمیق تر به آن نگاه می کنیم و تمامی جزییاتی که نیاز دارید بدانید تا بازی بهتری داشته باشید برای شما آماده کرده ایم.

سایر توضیحات دیگر در مورد Paladin Protection را می توانید در صفحات دیگر مطالعه بفرمایید ( Talent,Artifact Traitsو… )

 

Single Target Rotation

علاوه بر این Rotation،شما باید از  Shield of the Righteous استفاده کنید برای زنده ماندن.

در مورد یک Rotation کاملاً دفاعی با  Blessed Hammer،از هر اسپلی که استفاده می کنید باید یک  Blessed Hammer هم بزنید،با انجام این کار همیشه Debuff را نگه می دارید،و گذشته از آن با استفاده از این سیستم اولویت زمان زنده ماندن خودتان را بالا ببرید :

 1.  Judgment بزنید.
 2.  Consecration بزنید.
 3.  Avenger’s Shield بزنید.

بخاطر داشته باشید که Grand Crusader که قابلیت خودکار است،همیشه این شانس را دارید که Avenger’s Shield مجدداً در دسترس قرار گیرد.

Multi Target Rotation
 1.  Avenger’s Shield بزنید.
 2.  Consecration بزنید.
 3.  Blessed Hammer بزنید ( یا  Hammer of the Righteous بزنید اگر تلنت Blessed Hammer را نگرفته اید ).
 4.  Judgment بزنید.
Active Mitigation

 Shield of the Righteous و  Light of the Protector دو توانایی فعال شدنی شما می باشند ( هر چند Light of the Protector به شما Heal می دهد ولی باعث کاهش آسیب شما نمی شود ).

بخاطر داشته باشید هر دو این اسپل ها زمانی که در  Consecration خود هستید 20% بیشتر Damage یا Heal می دهند.

Shield of the Righteous

 Shield of the Righteous اسپل اصلی شما برای کاهش Damage است،3 شارژ دارد.که با هر بار استفاده یک باف 4.5 ثانیه ای به شما می دهد که باعث کاهش Damage می شود ( مقدار دقیق کاهش آن بستگی به  Mastery: Divine Bulwark شما دارد ) و Shield of the Righteous به هدف شما Damage می زند.

Shield of the Righteous بدون Global Cooldown است،بنابراین شما به راحتی می توانید آن را همراه با Rotation خود بزنید.زمان بندی دقیق آن بستگی به استفاده آن دارد و تا حد زیادی به شرایط شما،اما بطور کلی هدف شما باید این باشد که هر زمان قرار است آسیب زیادی بخورید از آن استفاده کنید،به گونه ای که مطمئن شوید حداقل یک شارژ آن بر روی شما است و همیشه باید 1 شارژ را ذخیره نگه دارید.

Light of the Protection

 Light of the Protector باعث Heal شدن 30% از Health از دست رفته شما می شود و Global Cooldown ندارد.

مقدار Heal اسپل Light of the Protector در بسیاری از موارد کم است ( تا زمانی که 3/3  Scatter the Shadows را بگیرید ).شما باید برای استفاده از Light of the Protector صبر کنید تا Health شما کم شود ( حدود 30 تا 50% Health،بستگی به   Scatter the Shadows دارد ) بطوری که از بالاترین کارایی آن بهره مند شوید.

Taunting

 Hand of Reckoning اسپل شما برای Taunt کردن است،و تنها بر روی یک هدف کار می کند و دارای 8 ثانیه Cooldown است.و هدف را مجبور می کند که 3 ثانیه به شما Attack دهد و Threat شما را بالا می برد.

استفاده از Cooldownها
 •  Guardian of Ancient Kings باعث کاهش 50% همه Damageها می شود برای 8 ثانیه و 5 دقیقه Cooldown دارد.این Cooldown دفاعی بسیار عالی است،شما باید قبل از اینکه Damage زیادی به شما وارد شود استفاده کنید.
 •  Ardent Defender باعث کاهش 20% همه Damageها می شود و هنگامی که Ardent Defender فعال است یک ضربه کشنده به شما بزنند Maximum Health شما را 12% باز می گرداند.که می توانید در لحظات بحرانی از آن استفاده کنید.
 •  Lay on Hands باعث می شود حداکثر Health شما را Heal دهد و 10 دقیقه Cooldown دارد.می توانید آن را هم برای خودتان و هم برای دیگر افراد راید بکار گیرید.
 •  Divine Shield برای 8 ثانیه همه Damageها را Immune می کند،به طور معمول،استفاده از آن برای تانک بسیار کار دشواری است ( بعد از زدن آن Boss بلافاصله به نفر بعدی که Threat بالایی دارد Attack می دهد ) می توانید آن را برای حذف Debuff های خاص استفاده کنید.همچنین می توانید به موثرترین نحو از آن استفاده کنید وقتی تلنت  Final Stand را بگیرید.

یا می توانید Hand of Reckoning کنید Boss را که برای 3 ثانیه بر روی شماست و بلافاصله  Divine Shield کنید تا Debuff را از روی خودتان حذف کنید و با استفاده از این Macro می توانید سریع تر Shield را از روی خودتان بر دارید.

showtooltip Divine Shield#

cast Divine Shield/

cancelaura Divine Shield/

 Artifact Ability

 Eye of Tyr به همه دشمنان اطراف شما Damage می زند و یک Debuff بر روی آن ها می افتد که باعث کاهش 25% Damage آن ها برای 9 ثانیه می شود.

 

 Talent-Gem-Enchant

 Artifact Traits-Stats

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.